Kim jesteśmy?

Projekt bez tytułu (5)

Aga Basta, mama dwóch dziewczynek- 6 letniej Mai i 2 letniej Anitki, autorka bloga teachyourbaby.pl Ze swoimi córeczkami bawi się 6 językami, które wspiera przez przyjazny dla mózgu program czytania. Rozwija je też matematycznie, przekazuje wiedzę i daje mnóstwo wolności. Cały czas zgłębia temat naturalnej edukacji dzieci, zgodnej z ich potrzebami.

Martyna Gąsior, mama 2,5 letniego Ignasia, pasją do wczesnej edukacji zaraziła się od Agi ponad 2 lata temu. Od tej pory cały czas zgłębia temat edukacji domowej i naturalnej, nauki przez zabawę, wychowania bez nagród i kar oraz powrotu do korzeni w temacie rodzicielstwa i ogniska domowego.

Misją Agi i Martyny jest przekazywanie rodzicom swojej wiedzy i doświadczenia w temacie wczesnej edukacji, macierzyństwa i wspierania naturalnego rozwoju maluchów. 

Chcą swoją pasję przenieść na jak największe grono rodziców, aby mogli oni podarować swoim dzieciakom najpiękniejszy prezent. 

Swój pełen zaangażowania i uważności czas, a w efekcie i niejako przy okazji- ciekawe, pobudzające i bogate środowisko oraz wciągające aktywności, które zaowocują umiejętnością czytania, matematyki bądź języków obcych.

Kontakt

Domam Academy LTD

85 Great Portland Street, first floor

W1W 7LT Londyn, Anglia

Potrzebujesz pomocy?

Napisz na email: 

kontakt@akademiadomam.pl

Martyna Gąsior i Agnieszka Basta

Scroll to Top