Z tą wiedzą odniesiesz sukces edukacyjny i wychowawczy ze swoim dzieckiem i na zawsze pozostaniesz kimś ważnym w jego życiu!


"To jak bawisz się z dzieckiem, jak je wychowujesz ma realny wpływ na strukturę jego mózgu – możesz wpłynąć na to, aby Twoje dziecko było szczęśliwe i inteligentne."

POKAŻEMY CI jak powinny wyglądać wychowanie i edukacja od serca do serca i umysłu, ABY nigdy nie zgasić naturalnego zapału i entuzjazmu dziecka do nauki oraz żeby rodzic miał szansę na zawsze pozostać kimś ważnym w życiu dziecka…

Dzięki świadomości tego co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka, nie wpadniesz w pułapkę schematów i mitów. Wspieranie rozwoju Twojego dziecka przełoży się na wspaniale spędzony z nim czas, jego harmonijny rozwój i zaspokojenie wszystkich jego potrzeb. 

Być może do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy z tego, co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka. Brak wiedzy, czasu, wsparcia w działaniu to najczęstsze argumenty rodziców. Może jeden z nich jest Twój? 

Jeśli jeszcze nie zaangażowałaś się bardziej niż przeciętnie w rozwój swojego dziecka, a Twój maluch ma teraz 0-6 lat to masz szansę to zmienić. A jeśli jesteś w ciąży to nawet lepiej- możesz się przygotować i zacząć działać od samego początku. 

Nigdy nie wiesz czy angażując się w takim stopniu jak robi to większość rodziców i zostawiając rozwój swojego dziecka w 100% losowi, placówkom (żłobkowi, przedszkolu, szkole…) i innym ludziom, nie przyjdzie Ci mierzyć się w przyszłości z trudnościami Twojego dziecka z nauką czytania, matematyki czy języków, a także z zapamiętywaniem treści. Twoje działanie, nawet w minimalnym zakresie w zaciszu domowym w pierwszych latach życia dziecka, sprawi, że Twój maluch zaskoczy Cię efektami. Jako rodzic masz moc i możesz mieć większy wpływ na rozwój swojego dziecka niż ktokolwiek inny.

Gwarantujemy, że z Akademią DoMam wspieranie Twojego dziecka w naturalnym rozwoju będzie przyjemnością: otrzymasz wsparcie, kompilację wiedzy w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, pokażemy też jak się zorganizować, zwłaszcza, gdy jesteś pracującym rodzicem. 

Cześć, tu współautorki inicjatywy Akademia DoMam: Agnieszka Basta i Martyna Gąsior.

Jesteśmy mamami zaangażowanymi w rozwój swoich dzieci. Aga ma dwie córeczki, a Martyna córeczkę i synka.

Wiemy, że dla niektórych to ważne, więc dodamy, że Aga oprócz bycia przede wszystkim mamą, z wykształcenia jest anglistą. Ukończyła sporo kursów w Polsce i za granicą w różnych krajach europejskich.

Obie mamy na swoim koncie mnóstwo przeczytanych książek oraz ukończonych kursów, dotyczących rozwoju małych dzieci. Nieustannie się dokształcamy!

AGA: Moja starsza córka długo miała wsparcie typowo edukacyjne.

Zaczęłam dokładnie w takiej kolejności: dwujęzyczność zamierzona z językiem angielskim, przyjazna dla mózgu nauka czytania i matematyka. 

Dopiero z czasem zgłębiłam wiedzę o tym jak rozwija się mózg dziecka i czego potrzebuje najbardziej. 

Wszystko to przełożyło się u mojej córki na umiejętność czytania w wieku 3,5 roku, nieco później pokazała mi, że ogarnia matematykę i ma ogrom wiedzy o świecie. Komunikuje się w kilku językach. Rozwija się muzycznie.

Widzę jednak ogromną różnicę w wychowaniu drugiej córki!

A powód jest jeden…

Ona od samego początku ma z mojej strony prawdziwą “edukację serca” zaspokajającą wszystkie jej potrzeby!

Robię niby to samo, ale w innej kolejności i z zupełnie innym podejściem.

Z pierwszą córką nadrabiam braki odkąd jestem świadomym rodzicem. 

Bo tu nie chodzi o to, żeby dzieci tylko “edukować”.

Tak naprawdę najważniejsze dla rozwoju mózgu NIE SĄ programy intelektualne.

Do tego musi być stworzony solidny fundament!

MARTYNA: Miałam to szczęście, że poznałam Agę na początku mojej przygody z wczesną edukacją i od razu działałam z moim synkiem bardzo intuicyjnie.

Od początku podążam za jego potrzebami, obserwuję go i daję mu przestrzeń do swobodnego rozwoju.

Obie jesteśmy pasjonatkami wczesnej edukacji i chcemy dzielić się swoją wiedzą z jak największą liczbą zaangażowanych rodziców, w związku z czym mamy dzisiaj dla Ciebie niespodziankę!

Możesz odebrać nasz najnowszy kurs dotyczący wczesnej edukacji “Zdolne i wolne dziecko” w piorunująco niskiej cenie!

REALNA WARTOŚĆ KURSU, KTÓRY POWINIEN BYĆ PIERWSZYM KURSEM KAŻDEGO RODZICA TO 599 ZŁ A TY MOŻESZ DO NIEGO DOŁĄCZYĆ ZA 67 ZŁ  

Możesz zapłacić o 532 zł mniej, niż musiałabyś wydać zbierając tę wiedzę na własną rękę…

Już dziś możesz stać się częścią społeczności rodziców, którzy wzięli rozwój swoich dzieci w swoje ręce

Sądzimy, że takiego rodzica jak Ty, któremu zależy na rozwoju swojego dziecka (a skoro tu dotarłaś to zapewne takim rodzicem jesteś), zainteresuje nasze ponad 8-letnie doświadczenie 2 mam z 4 dzieci

Nabędziesz świadomość tego, co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka, której my na samym początku nie miałyśmy. Jeśli tylko dasz nam szansę, z radością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Już teraz zobacz Spis Nagrań, aby zobaczyć ile

cennej wiedzy dostaniesz za jedyne 67 zł.

 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • chciałabyś wesprzeć rozwój swojego dziecka i nie wiesz od czego zacząć 

 • jesteś rodzicem dziecka 0-6 lat

 • edukacja naturalna zgodna z rozwojem dziecka jest dla Ciebie nowym tematem albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie

 • chcesz rozwinąć pełnię potencjału swojego dziecka oraz jego wrodzone zdolności

 • chcesz zaspokoić wszystkie potrzeby rozwojowe Twojego dziecka

 • nie chcesz stracić pieniędzy na publikacje, które się nie sprawdzą

 • chcesz, żeby wczesna edukacja była przyjemnym dodatkiem do waszego życia, a nie dodatkowym obciążeniem

Jeśli myślisz, że wystarczy postawić na jakąś metodę rozwoju intelektualnego dziecka, zaangażować się w nią, a to zdziała cuda… to się mylisz! To nie wystarczy, a wręcz może zaszkodzić. 

Znamy niestety wielu rodziców, którzy tak się zafiksowali, że tylko odmierzają czas minutnikiem od jednej sesji do drugiej, choćby z kartami do czytania, jednak zupełnie nie zaspokajają innych potrzeb dziecka, o których wspominałyśmy wcześniej. Jest presja, brak luzu, a tu zupełnie nie o to chodzi… 

Jeśli chcesz wiedzieć co się najbardziej liczy we wczesnej edukacji maluchów oraz jak wychować Wolne i Zdolne Dziecko- dołącz do naszego kursu!

A CO DOKŁADNIE DOSTANIESZ W KURSIE?

 •  Przepis krok po kroku jak wzbogacić Wasze życie w edukację serca – naturalną i zgodną z rytmem rozwoju dziecka.

 • Uświadomimy Ci, że wszelkie programy intelektualne to tylko wisienka na torcie; dzięki nagraniom szkoleniowym zrozumiesz, czym jest tort.

 • Poznasz proste i łatwe do wdrożenia wskazówki nawet przy małych możliwościach czasowych.

 • Dowiesz się jak funkcjonuje mózg dziecka, jakie niesamowite zdolności mają małe dzieci oraz jak je wydobyć i zachować.

 • Poznasz metody i właściwe podejście do tematu wspierania rozwoju dziecka sprawdzone przez rodziców w Polsce i za granicą, dzięki czemu wychowasz Twoje dziecko zgodnie z naturą, przy okazji zwiększając jego inteligencję i “programując” na szczęśliwego człowieka.

 • Dowiesz się co zrobić, aby wzmocnić Wasze relacje.

 • Poznasz nasze podejście oraz metody, z których korzystałyśmy, a które zaowocowały czytającą w wieku 3,5 roku Mają oraz zaczynającą czytać w wieku 1,5 roku Anitką. Dziewczynki mają też bogatą wiedzę o świecie i chcą więcej. Komunikują się w kilku językach. Rozgryzają zagadki matematyczne. Grają na instrumencie. Są bardzo sprawne fizycznie. Podobnie rozwijają się dzieci Martyny, z którą działam w Akademii DoMam.

 • Dowiesz się dlaczego warto zaangażować się w rozwój dziecka zanim pójdzie do szkoły. 

 • Pomożemy Ci zrozumieć zależność pomiędzy półkulami mózgu, a edukacją. 

 • Dowiesz się dlaczego pierwsze 6 lat życia jest kluczowe dla rozwoju dziecka i …o co z tym wiekiem chodzi (to niekoniecznie wiek kalendarzowy)

 • Pomożemy Ci zaufać swojemu dziecku oraz uwolnić się od wszelkiej presji.

 • Zaczniesz czerpać przyjemność ze wspólnego czasu z dzieckiem i przestaniesz mieć parcie na to, żeby każdy moment z nim był edukacyjny w tradycyjnym rozumieniu tego słowa.

 • Dzięki wiedzy o poziomach podświadomości u dzieci unikniesz wielu błędów.

 • Otrzymasz najlepsze rady, które Aga chciałaby otrzymać, gdy pojawiła się jej pierwsza córeczka!

 • Pomożemy Ci też poradzić sobie z emocjonalną huśtawką dziecka oraz wzmocnić Wasze relacje.

 • I wiele innych…

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Dorzucamy dodatkowe 2 bonusy:

BONUS #1: 

Ebook “Rozwój małego dziecka. Co warto przeczytać, gdzie poszerzyć wiedzę?”

Wartość: 100 zł

Uwierz nam! Chociaż ten kurs jest dość obszerny, bo zawiera 25 nagrań z cenną wiedzą, to w momencie, gdy zyskasz pełną świadomość tego co ważne dla rozwoju dziecka, będziesz prosić o jeszcze więcej i więcej wiedzy.

Mamy sprawdzone pozycje książkowe dla rodziców w języku polskim i angielskim – te, które do nas przemówiły. Do tego dochodzą kursy, na których możesz dodatkowo poszerzyć wiedzę.

Nie powielaj naszych błędów i nie trać pieniędzy na mnóstwo nietrafionych, nudnych bądź mało wartościowych książek. 

Nie inwestuj też w kursy, które bazują na samej teorii, a ich twórcy chociaż mogą pochwalić się naukowymi tytułami, często nie mają nawet dzieci, więc nie są w stanie sprawdzić teorii w praktyce, we własnym domu. 

A praktyka to relacja rodzic- dziecko, nie edukator- grupa przedszkolaków. To daje już zupełnie inny obraz.

W ebooku znajdziesz listę książek i kursów wraz z opisem.

BONUS #2: 

Dodatkowe nagranie wideo: „Tego absolutnie nie rób! Najcześciej popełniane błędy wczesnej edukacji”

Wartość: 100 zł

Jeśli po przerobieniu podstawowej zawartości kursu nadal boisz się, że coś zrobisz źle, to nagranie rozwieje w zupełności Twoje wątpliwości.

DODATKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Jeszcze jedna niespodzianka!  Kupując kurs nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli po zakupie stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie- daj nam znać, a oddamy Ci pieniądze.

Wystarczy, że do nas napiszesz i przedstawisz sytuację. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy, jeśli masz być niezadowolona z treści kursu. 

Jednak jesteśmy przekonane, że wiedza tam zawarta powala na kolana, dlatego całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!

W JAKIEJ FORMIE DOSTANĘ TO SZKOLENIE?

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do logowania na specjalną platformę kursową i natychmiast będziesz mogła zacząć się uczyć, a następnie testować wszystko u siebie i swojego dziecka.

Wszystkie materiały są w formie wideo. Zero paplaniny. Same konkrety. 

Nagrania są krótkie (ok. 5- 10 min). Przystępne nawet dla najbardziej zabieganego i zajętego rodzica.

Dostęp do kursu jest dożywotni!

Zaglądnij do  SPISU TREŚCI >>>

PODSUMOWUJĄC:

Zdobycie tej wiedzy zajęło nam ponad 8 lat. Aga jest z zawodu nauczycielem, ale wspieranie rozwoju dziecka w domu to zupełnie inna bajka. Musiała się wyzbyć wszelkich zawodowych przekonań i nawyków oraz odejść od szkolnych metod. Jednak większość rodziców nawet jeśli zawodowo nie jest związanych z edukacją, też musi nauczyć się po prostu zaufać dziecku i odejść od szkolnego podejścia.

Ucząc się podążania za dzieckiem testowała różne możliwości. Zgłębiała wiedzę dotyczącą naturalnego i harmonijnego rozwoju dzieci.

Wymieniała się doświadczeniami z innymi, często bardziej doświadczonymi rodzicami, proponowała swoim córkom różne aktywności i obserwowała je. 

Od kilku lat sytuacja się zmieniła: do Akademii DoMam doszła Martyna. Co dwie głowy to nie jedna. Nasza wiedza i doświadczenie cały czas się poszerzają.

Oczywiście zachęcamy Cię do codziennej edukacji i eksperymentowania. 

Jednak możesz zaoszczędzić sobie kilka lat poszukiwań najlepszych rozwiązań i rozwijać potencjał swojego dziecka jak należy już od zaraz! 

Czas jest bezcenny, czasu nie można kupić. Możesz za to kupić wiedzę i nasze doświadczenie. 

Przy okazji zaoszczędzisz nie inwestując w książki czy kursy, które się nie sprawdzą (często tylko dlatego, że nigdy nie znajdziesz czasu, żeby je przeczytać lub oglądnąć).

Z naszymi tematycznymi, krótkimi lekcjami ze skondensowaną wiedzą na pewno będziesz mieć motywację, żeby codziennie czegoś wysłuchać i zrobić krok do przodu.

ILE TO KOSZTUJE?

Wartość samych bonusów to 200 zł.

Czyli kilka razy więcej, niż dziś oferujemy Ci za sam pakiet szkoleniowy 25 nagrań.

Do tego wartość kursu, którą szacujemy na 399 zł.

Czyli za wszystko musiałabyś zapłacić 599 zł, a nie liczymy tutaj naszego bezcennego doświadczenia, tylko kwotę kursów, pozycji książkowych i innych.

Jesteśmy przekonane, że dołączając do naszej społeczności zaangażowanych i świadomych rodziców od razu będziesz mieć poczucie, że ta wiedza to jest coś czego szukałaś w gąszczu informacji o rozwoju i edukacji małych dzieci.

Od tego kursu tak naprawdę powinien zaczynać każdy rodzic…

Oczywiście, jeśli zależy mu na rozwoju swojego dziecka…

A naszą misją jest dotarcie do jak największej grupy rodziców…

Dlatego wybrałyśmy cenę, na którą stać wszystkich… 

Jeśli Cię nie stać, to tym bardziej potrzebujesz tych informacji, żeby nie tracić pieniędzy gdzie indziej.

Teraz za kurs zapłacisz tylko 67zł.

Cena jest tak niska, ponieważ ten kurs jest częścią większej strategii promowania wczesnego wspierania rozwoju dziecka i rozwijania świadomości u rodziców. To taka próbka dla Ciebie w promocyjnej cenie, która przyniesie zaskakujące efekty!

ODBIERZ KURS
„ZDOLNE I WOLNE DZIECKO”
+ BONUSY

Wartość kursu: 599 zł

Cena dziś: 67 zł

*najniższa cena z ostatnich 30 dni to 57zł

Scroll to Top