“Jak pomóc dziecku zachować wrodzony zmysł matematyczny i rozwinąć jego inteligencję, aby matematyka była dla niego kolejnym pięknym i prostym językiem? ”

POKAŻEMY CI, CO MOŻESZ ZROBIĆ, ABY TWOJE DZIECKO POKOCHAŁO MATEMATYKĘ…

i z czasem samodzielnie odkrywało jej sekrety wychodząc ponad fundament, który mu przekażesz. 

Możesz sprawić, że mózg Twojego dziecka już w pierwszych latach życia dostanie sygnał: “Tak, Twoje naturalne zdolności matematyczne i połączenia nerwowe z nimi związane są potrzebne.”  

Otaczając dziecko matematyką, pozwolisz mu zamienić te połączenia nerwowe na superautostrady do rozwoju inteligencji matematycznej.

Cześć, tu Martyna Gąsior i Agnieszka Basta.

To dla Ciebie tworzymy Akademię DoMam 🙂 

Jesteśmy pewne, że to Ty jesteś najlepszym nauczycielem dla swojego dziecka, chociaż … tu wcale nie chodzi o to, że masz je tradycyjnie uczyć. 

W pierwszych latach życia kluczowe jest uczenie przez otaczanie, mimochodem, w zabawie, na szybko. 

Masz moc, żeby otoczyć swoje dziecko matematyką. 

I wcale nie musisz być matematykiem! 

Nie potrzebujesz też dodatkowego czasu – wystarczy kilka sekund jednorazowo.

Aga jest typową humanistką – jeśli znasz jej bloga to pewnie wiesz, że lubi pisać epopeje. Z matematyki nawet w podstawach czasem się gubi. Jej doświadczenie pokazuje, że to w niczym nie przeszkadza. Metody propagujące tzw. matematykę intuicyjną nie wymagają żadnej znajomości matematyki u rodzica. Po prostu wszystko jest podane “na tacy”, wiadomo krok po kroku co dziecku pokazać. Aga z sukcesem wprowadza w świat matematyki już drugą córeczkę. Starsza, obecnie 7-latka, mając solidne podstawy i rozwiniętą inteligencję matematyczną od dawna sama zapuszcza się w matematyczne tereny nieznane w dwóch językach. Rozwiązując różne zadania idzie cały czas do przodu i wyjaśnienia wszelkich nowych kwestii łapie w lot. 

Martyna ma bardziej matematyczny, ścisły umysł, ale dopóki nie poznała Agi, nie spodziewała się, że matematyką można otaczać dzieci już od urodzenia. Od kiedy urodził się jej synek (obecnie 3,5 latek) czuła, że z takim maluszkiem na pewno można robić coś więcej, ale dopiero Aga uświadomiła jej jak wiele! Obserwując ogromne zainteresowanie synka matematyką i efekty jakie dało otaczanie go nią przez ponad 3 lata, teraz wprowadza w świat matematyki swoją malutką, 4 miesięczną córeczkę 🙂

Dzisiaj w Akademii DoMam mamy dla Ciebie niespodziankę!

Jako, że szkolenie matematyczne dla naszych kursantów VIP okazało się bardzo obszerne i przepełnione wiedzą, przerobiłyśmy cały materiał na przyjazną dla rodziców formę kursową.

Realna wartość kursu to 990 zł, a Ty możesz do niego dołączyć już za 169 ZŁ.

Wiemy, że rodzice w pierwszej kolejności są zainteresowani wczesną nauką czytania (czytaniem globalnym), bądź języków (w ramach dwujęzyczności zamierzonej). Dając najniższą możliwą dla nas cenę, liczymy na wkręcenie jak największej liczby rodziców również w temat matematyki.

Matematyka intuicyjna to jest obszar wczesnej edukacji, do której wielu rodziców nawet nie dociera. A to ważny temat, bo… badania pokazują, że aż 90% dzieci w wieku szkolnym utraciło naturalne zdolności matematyczne! Te same badania udowadniają, że wystarczy otoczyć dziecko matematyką w wieku przedszkolnym i ten procent spada do 11%. A jeśli zaczniesz w wieku 0-3 lat to bajka. Dzisiaj możesz zainwestować w rozwój swojego dziecka za jedyne 169 zł i sprawić, że matematyka nigdy nie będzie dla niego “kulą u nogi.”

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • jesteś rodzicem dziecka 0-3 lata (jeśli masz na stanie nieco starsze dziecko też skorzystasz, ale znaczna część treści jednak dotyczy maluszków)
  • chcesz rozwinąć pełnię matematycznego potencjału swojego dziecka
  • nie chcesz tracić czasu na zgłębianie tajników różnych podejść do matematyki intuicyjnej (tu znajdziesz wszystko w jednym miejscu)
  • chcesz poznać czym się różni program matematyki intuicyjnej w różnych metodach (metoda Domana, Shichidy) oraz ich modyfikacjach, z których niektóre pomysły mogą być fajnym uzupełnieniem głównych metod (Heguru, Cudowne Dziecko)
  • chcesz aby Twoje dziecko z czasem samodzielnie zgłębiało tajniki matematyki

A CO DOKŁADNIE DOSTANIESZ W KURSIE?

➡ Przepis krok po kroku jak utrzymać wrodzone zdolności matematyczne każdego dziecka i jak je stymulować, żeby się dalej rozwijały.

➡ Jak bawić się w matematykę. 

Poznasz różne metody matematyki intuicyjnej sprawdzone przez rodziców w Polsce i za granicą, a dzięki temu przeglądowi będziesz mogła wybrać tą, która będzie idealna dla Ciebie i Twojego dziecka.

Pokażemy Ci o co chodzi w działaniu cyklami oraz liniowym (krok po kroku).

Dowiesz się jak i co prezentować dziecku, żeby rozwinąć w dziecku miłość do matematyki i inteligencję matematyczną. 

Poznasz nasze doświadczenie i nasze podejście do matematyki intuicyjnej.

Nauczymy Cię jak działać prawopółkulowo wykorzystując naturalne zdolności każdego dziecka.

Dowiesz się jaki jest cel matematyki intuicyjnej i jakich dokładnie rezultatów możesz się spodziewać.

Poznasz proste i łatwe do wdrożenia wskazówki.

Zrozumiesz jak wiele mitów powstało wokół tematu matematyki intuicyjnej i już nigdy w żaden nie uwierzysz.

Zaczniesz czerpać przyjemność ze wspólnego czasu z dzieckiem przy matematyce.

Otrzymasz najlepsze rady, które Aga chciałaby otrzymać, gdy zaczynała matematyczną przygodę z pierwszą córką

I wiele innych…

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Dorzucamy dodatkowo 3 bonusy:

BONUS #1: Matematyczny start z dziećmi starszymi niż 3 lata

WARTOŚĆ: 100ZŁ

Rodzice, którzy nie zapoznali się z różnymi opcjami wprowadzania matematyki intuicyjnej najczęściej skarżą się: “Moje dziecko nie chce patrzeć na kropki.” Okazuje się, że matematyka intuicyjna nie tylko kropkami żyje. Inna grupa rodziców, którzy przeszli podstawowy program matematyki intuicyjnej nie wie co dalej. Aga też kiedyś była w tym miejscu. Dla jednych i drugich mam sprawdzone wskazówki i propozycje działania, jak również konkretne propozycje książkowe.

BONUS #2: Konsultacje email

WARTOŚĆ: 100ZŁ

W ramach konsultacji możesz zadać mailowo 5 pytań związanych z treścią szkolenia (po jego przerobieniu), czyli z wczesnym otaczaniem dziecka matematyką. Uzyskasz szczegółową odpowiedź w ciągu 48 godzin. Uzyskasz rzeczowe odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości. Możesz liczyć na konkretne wsparcie i pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów.

BONUS #3: Inspiracje na okresowe działanie z ruchliwymi maluszkami

WARTOŚĆ: 100ZŁ

Kiedy tylko jest to możliwe proponujemy działanie prawopółkulowe.  Maluchy jednak mają różne okresy rozwojowe i czasem trzeba ich zaskoczyć czymś innym. Dzięki nam nigdy nie będziesz mieć przestoju 🙂 Poznasz pomysły okresowego działania, aby utrzymać zainteresowanie dziecka matematyką i mieć cały czas poczucie, że idziecie do przodu, a po tym czasie wrócić z powrotem do prawopółkulowego działania jak gdyby nigdy nic. Dzięki temu nagraniu zrozumiesz … że wszystko jest dozwolone 🙂

DODATKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Jeszcze jedna niespodzianka

Kupując kurs nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli po przerobieniu całego kursu nie będziesz w stanie swojemu dziecku w żaden sposób przemycić matematyki i nie zmieni się to w ciągu 90 dni od zakupu, to zwrócimy Ci każdy grosz.

Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.

Wystarczy, że do nas napiszesz!

W JAKIEJ FORMIE DOSTANĘ TO SZKOLENIE?

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dane do logowania na platformę i natychmiast możesz zacząć się uczyć, a następnie testować wszystko u siebie i swojego dziecka.

Wszystkie materiały są w formie wideo. Zero paplaniny. Same konkrety. 

Nagrania są krótkie (ok. 5- 10 min). Przystępne nawet dla najbardziej zabieganego i zajętego rodzica.

Dostęp do kursu jest dożywotni!

PODSUMOWUJĄC:

Zdobycie tej wiedzy zajęło Adze ponad 7 lat. Przekazanie pasji do matematyki swojemu dziecku to zupełnie inna bajka, jeśli samemu się jej w sobie nie odkryło. To co innego niż przekazanie dziecku miłości do książek, jeśli samemu dużo się czyta.

Przez te 7 lat Aga testowała różne metody wprowadzania matematyki intuicyjnej.  Potem dołączyła Martyna ze swoim doświadczeniem. Razem zgłębiały też wiedzę dotyczącą tego jak z perspektywy neurobiologicznej uczy się mózg dziecka. Aga wymieniała się też doświadczeniami z innymi, często na tamten czas bardziej doświadczonymi rodzicami, proponowała swoim dzieciom różne wariacje matematyczne i obserwowała ich reakcje.

Oczywiście zachęcamy Cię do codziennej edukacji i eksperymentowania. Jednak możesz oszczędzić dobre kilka lat i rozwijać potencjał swojego dziecka jak należy już od zaraz! Czas jest bezcenny, czasu nie można kupić. Możesz za to kupić wiedzę i nasze doświadczenie.

Przy okazji zaoszczędzisz sobie frustracji od razu zaczynając z właściwym podejściem lub na czas je zmodyfikujesz, zanim Twoje dziecko zupełnie zniechęci się do matematyki.

ILE TO KOSZTUJE?

Wartość samych bonusów to 300 zł. Czyli więcej, niż dziś oferujemy Ci za sam pakiet szkolenia. 

Do tego wartość kursu, którą szacujemy na 999 zł. 

Czyli za wszystko musiałabyś zapłacić 1299 zł, które oczywiście nie byłoby wydane na marne – rezultaty otaczania dziecka matematyką są nie do przecenienia.

Jednakże tylko wąskiemu gronu rodziców udaje się zgłębić tajniki matematyki intuicyjnej. Dlatego wybrałyśmy cenę, która zmotywuje Ciebie i innych rodziców do dołączenia do tego grona. A jeśli Cię nie stać i nie masz czasu …. to tym bardziej potrzebujesz tych informacji, żeby nie tracić pieniędzy gdzie indziej, ani czasu na zdobywanie i składanie fragmentów wiedzy z różnych źródeł w całość.

Teraz za kurs zapłacisz tylko 169zł.

Cena jest tak niska, ponieważ ten kurs jest częścią kompletnej strategii promowania angażowania się rodziców we wczesne wsparcie rozwoju swoich dzieci – matematyczne również. Jeśli nie jesteś jeszcze naszą kursantką/ kursantem to taka próbka dla Ciebie w promocyjnej cenie, która pokaże Ci jak łatwo jest otoczyć dziecko matematyką.

ODBIERZ KURS
“MATEMATYKA INTUICYJNA DZIECI” + BONUSY

Wartość kursu: 1259 zł

Cena dziś: 169 zł*

*najniższa cena z ostatnich 30 dni: 169zł 

Co inni mówią o kursie:

Scroll to Top