Kreatywność to jedna z najważniejszych kompetencji XXI wieku!

To jak bawisz się z dzieckiem
ma realny wpływ na to...

...czy będzie kiedyś kreatywnym, krytycznie myślącym, produktywnym i obdarzonym bogatą wyobraźnią dorosłym...

…czy kolejnym bezmyślnym pionkiem w systemie, który chce nas przerobić na jednolitą masę posłusznych obywateli!

DAMY CI ogrom wskazówek z różnych źródeł, abyś mogła wspierać KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIĘ Twojego dziecka i dzięki temu miała szansę na zawsze pozostać kimś ważnym w jego życiu…

Będziesz wiedzieć jak działać i czego nie robić, aby świat wyobraźni szczęśliwego dzieciństwa na zawsze pozostał częścią małego, a potem coraz większego człowieka. 

Dzięki temu sprawisz, że Twój maluch jako dorosły będzie miał rozwinięte jedne z najważniejszych i najbardziej poszukiwanych kompetencji na rynku pracy. 

Wspieranie kreatywnego rozwoju Twojego dziecka przełoży się na wspaniale spędzony z nim czas i to, że żyjąc w świecie systemów i procedur Twój maluch będzie umiał wyjść poza schematy. 

Być może do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy z faktu, że o ile rozwój niektórych kompetencji czy umiejętności (przynajmniej w jakimś stopniu) możesz zostawić szkole to w przypadku kompetencji związanych z kreatywnością i wyobraźnią nie ma co na nią liczyć. Tylko Ty możesz sprawić, że Twoje dziecko zostanie kreatywne pomimo systemu. 

A może po prostu jesteś w gronie tych, którzy uważają się za niekreatywnych i trzymają się z daleka od wszelkich DIY i prac plastycznych lub od muzykowania? Wiedz, że kreatywność i twórczość to nie tylko sztuka, jak wydaje się większości!

Najczęstsze argumenty rodziców, którzy nie wspierają kreatywności u swoich dzieci to:

 • brak wiedzy, 
 • brak świadomości, 
 • brak wsparcia, 
 • liczenie w 100% na system oświaty 
 • niechęć do kreatywnych działań od czasów szkolnych 
 • przekonania a’la “słoń mi nadepnął na ucho” 

Może jeden z nich jest Twój?

Jeśli jeszcze nie zaangażowałaś się we wspieranie rozwoju kreatywności i wyobraźni Twojego dziecka, a ma teraz 0-9 lat to masz szansę to zmienić. A jeżeli jesteś w ciąży to nawet lepiej- możesz się przygotować i zacząć działać od samego początku

Możemy Ci zaproponować całe spektrum aktywności- na pewno znajdziesz wśród nich takie, które dopasujesz do swojego dziecka. Zwróć uwagę, że przedział wiekowy jest dłuższy niż w pozostałych obszarach, o których rozwoju uczymy w Akademii Domam. Po osiągnięciu 9 lat dziecko w dalszym swoim rozwoju bazuje na tym, co rozwinęło do tej pory. Tego nie da się przeskoczyć. Ty możesz mu zapewnić fundament pod dalszy rozwój.

Jeżeli zostawisz rozwój dziecka placówkom (żłobkowi, przedszkolu, szkole…) i innym ludziom, to nie wiesz czy w przyszłości nie przyjdzie mu się mierzyć z wyzwaniami naszego świata. W świecie tym nie będzie miejsca na to co promuje system szkolny, czyli odtwórcze działanie.

 Człowiek nie wystarczająco kreatywny będzie skazany na porażkę. Rynek pracy już teraz poszukuje ludzi z cechami, które odróżniają ich od maszyn i właśnie kreatywność to jedna z tych cech. 

Twoje działanie, nawet w minimalnym zakresie, w zaciszu domowym w pierwszych latach życia dziecka, sprawi, że Twój maluch będzie:

 • kreatywny,
 • niezależnie myślący,
 • twórczy,
 • ciekawy świata
 • chętnie i skutecznie szukający nowych rozwiązań,
 • empatyczny,
 • pewny siebie
 • mający wysokie poczucie własnej wartości.

To naprawdę mocna baza, nie sądzisz?

Jako rodzic masz moc i możesz mieć większy wpływ na rozwój swojego dziecka niż ktokolwiek inny.  Nawet jeśli postrzegasz siebie jako mało kreatywną osobę!

Cześć, tu współautorki inicjatywy Akademia DoMam: Agnieszka Basta i Martyna Gąsior. Jesteśmy mamami zaangażowanymi w rozwój swoich dzieci. Aga ma dwie córeczki, a Martyna córeczkę i synka.

Wiemy, że dla niektórych to ważne, więc dodamy, że Aga oprócz bycia przede wszystkim mamą, z wykształcenia jest anglistą. Ukończyła sporo kursów w Polsce i za granicą w różnych krajach europejskich w tematyce nauki języków, ogólnie rozumianej edukacji, a już pozazawodowo cały czas zgłębia wiedzę dotyczącą wychowania dzieci, ich żywienia i zapewnienia im optymalnego startu w dorosłość.

Obie mamy na swoim koncie mnóstwo przeczytanych książek oraz ukończonych kursów, dotyczących rozwoju małych dzieci. Nieustannie się dokształcamy!

AGA: To ja właśnie jestem tą mało kreatywną albo… sprostuję… byłam! Zmieniłam się dzięki swoim dzieciom, bo otworzyłam się na tą zmianę. 

Moje doświadczenia szkolne sprawiły, że wspieranie dzieci w rozwoju ich wyobraźni i kreatywności oraz umuzykalnianie ich były na samym końcu mojej listy priorytetów. Kreatywność do niedawna kojarzyła mi się głównie z malowaniem, rysowaniem czy muzyką, a mi z każdą z tych dziedzin było nie po drodze. 

Słoń mi nadepnął na ucho. Nie mam poczucia rytmu. Fałszuję. Nigdy nie lubiłam rysować. Od wszelkiego DIY zawsze trzymałam się z daleka!

Świadoma tego, że to ważne, kombinowałam jak tu zaangażować innych w kreatywne działania z moimi dziećmi: lekcje pianina, czas z językiem niemieckim i kreatywna koleżanka, z pozoru kreatywne zestawy DIY wciskane mężowi, żeby coś zrobił z córką….

Dopiero z czasem zgłębiłam wiedzę o tym jakie to proste i przyjemne wspierać kreatywność dziecka. Można, ale nie trzeba malować. Jest multum różnych opcji. Odkryłam chociażby rozgrzewki kreatywne, które idealnie wpisują się w nasz dzień, bo to coś nieplanowanego, spontanicznego. Jednym słowem – zaangażowałam się. Nawet w aktywności od których stroniłam przez lata.

Jeśli z kreatywnością też u Ciebie na bakier to wiedz, że tylko tak Ci się wydaje. W tym obszarze też masz moc!

MARTYNA: Moja sytuacja pokazuje jak ważne jest środowisko, w którym wychowuje się dziecko i jaki ma niesamowity wpływ na to, jakim później jest dorosłym. Ja miałam to szczęście, że moja rodzina jest bardzo artystyczna, zarówno mama jak i babcia pracowały wiele lat w teatrze i można powiedzieć, że przez długi czas to był mój drugi dom. Od dziecka tańczyłam i byłam otoczona sztuką. 

Jednak mimo to szkoła potrafiła w pewnym stopniu mnie zablokować i np. nigdy nie czułam się mocna w śpiewaniu, a rysunek czy inne plastyczne “dziedziny” też z czasem mi zbrzydły, bo uwierzyłam, że ja to raczej tego talentu po rodzicach nie odziedziczyłam. Jedyne co towarzyszyło mi przez całe życie, aż do dnia dzisiejszego to taniec, w tym temacie czuję się bardzo swobodnie i często tańcuję z dzieciakami. 

Świadoma, że wychowanie przez sztukę to jedna z najwspanialszych opcji jaką można podarować dzieciom, od początku wprowadzam różne elementy wspierające u moich maluchów kreatywność i wyobraźnię. U mnie nie było opcji “wciśnięcia” tego zadania innym, jak kombinowała równie świadoma, ale długo trzymająca się z daleka od tego tematu Aga. Mimo blokad z dzieciństwa przełamałam się i na nowo zaczęłam czerpać przyjemność z malowania, lepienia z plasteliny czy śpiewania. 

Moje dzieci czerpią całymi garściami i wspólnie, na luzie działamy kreatywnie w różnych obszarach. Choć synek długo nie był zainteresowany “klasycznym” malowaniem czy innymi plastycznymi aktywnościami, to od początku kombinowałam też w innych obszarach. Bo kreatywność to nie tylko plastyka czy muzyka, o czym możesz przekonać się sama 🙂

Obie jesteśmy pasjonatkami świadomego rodzicielstwa i wspierania rozwoju małych dzieci na wielu płaszczyznach. Chcemy dzielić się swoją wiedzą z jak największą liczbą zaangażowanych rodziców, w związku z czym mamy dzisiaj dla Ciebie niespodziankę!

Możesz odebrać nasz najnowszy kurs dotyczący wspierania rozwoju najważniejszych kompetencji XXI wieku  “Jak wspierać rozwój dziecięcej kreatywności i wyobraźni” w piorunująco niskiej cenie!

Realna wartość kursu, którego treści sprawią, że Twoje dziecko zachowa wrodzoną kreatywność NA ZAWSZE, to 499zł.

Jednak Ty możesz dołączyć do niego za 139zł.

Możesz zapłacić o 400 zł mniej, niż musiałabyś wydać zbierając tę wiedzę na własną rękę…

Już dziś możesz stać się częścią społeczności rodziców, którzy wzięli rozwój swoich dzieci w swoje ręce

Sądzimy, że takiego rodzica jak Ty, któremu zależy na rozwoju swojego dziecka (a skoro tu dotarłaś to zapewne takim rodzicem jesteś), zainteresuje nasze ponad 8-letnie doświadczenie 2 mam z 4 dzieci

Nabędziesz świadomość tego, ile korzyści płynie z kreatywnego wychowania, której my na samym początku nie miałyśmy. Jeśli tylko dasz nam szansę, z radością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

 Już teraz zobacz Spis Nagrań, aby zobaczyć ile cennej wiedzy dostaniesz za jedyne 139 zł. 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • chciałabyś wesprzeć rozwój swojego dziecka i nie wiesz od czego zacząć (nie musisz przecież zaczynać jak większość od czytania czy języków) 
 • jesteś rodzicem dziecka 0-9 lat
 • chcesz wychować dziecko, które zawsze ma multum pomysłów i żadna porażka nie zniechęca je na dłużej, bo zawsze w zanadrzu ma kolejne rozwiązanie
 • edukacja kreatywna jest dla Ciebie nowym tematem albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie
 • chcesz rozwinąć pełnię potencjału swojego dziecka oraz jego wrodzone zdolności
 • chcesz zaspokoić wszystkie potrzeby rozwojowe Twojego dziecka
 • nie chcesz stracić pieniędzy na publikacje, które się nie sprawdzą
 • potrzebujesz kompilacji wiedzy z różnych źródeł w jednym miejscu
 • chcesz, żeby wspieranie rozwoju kreatywności i wyobraźni Twojego dziecka było przyjemnym dodatkiem do waszego życia, a nie dodatkowym obciążeniem
 • chcesz zapewnić dziecku (i sobie) przyjazny trening kreatywności

Jeśli myślisz, że wystarczy, że Twoje dziecko bierze udział w różnych (pozornie) kreatywnych zajęciach w przedszkolu, szkole czy zajęciach dodatkowych i to zdziała cuda… to się mylisz! To nie wystarczy, a wręcz może zaszkodzić. Dr Iwona Burka na konferencji Neuroefektywni powiedziała wiele mówiące zdanie:  

“Każdy rodzi się ciekawy i inteligentny… a potem idzie do szkoły.” 

Jest cała masa zachowań, zwrotów, komunikatów nieświadomie kierowanych do dziecka, które wręcz blokują kreatywność. Nasz system oświatowy niestety nie promuje nieszablonowego myślenia, ale rozwiązania pod klucz i jeden “właściwy” scenariusz. 

Znamy niestety wielu rodziców, którzy liczyli na szkołę również w tym zakresie i głęboko się rozczarowali.  Biorąc kreatywny rozwój Twojego dziecka w swoje ręce jeszcze przed wiekiem szkolnym jesteś w stanie sprawić, że będzie odporne na blokujące działanie systemu, choćby tzw. pytania pułapki często zadawane przez dorosłych. 

Jeśli chcesz wiedzieć jak wychować kreatywne, nieszablonowo i krytycznie myślące dziecko, potrafiące korzystać z bogatej wyobraźni to dołącz do naszego kursu!

A CO DOKŁADNIE DOSTANIESZ W KURSIE?

 • Przepis krok po kroku jak wzbogacić wasze codzienne życie w kreatywną aktywność – z całej gamy proponowanych działań na pewno wybierzesz sporo takich, które pasują do Twojego dziecka i do Waszej aktualnej sytuacji życiowej (proponujemy dłuższe aktywności, ale też kilkuminutowe spontany)
 • Uświadomimy Ci, że kreatywność to nie tylko działania artystyczne. Dzięki nagraniom szkoleniowym zrozumiesz, czym jest kreatywność ideowa, której trzeba się nauczyć, a która jest niezbędna, aby odnaleźć się w szybko zmieniającym się świecie.
 • Poznasz proste i łatwe do wdrożenia wskazówki nawet przy małych możliwościach czasowych.
 • Dowiesz się jak możesz urozmaicić wychowanie swojego dziecka, aby umiało wyjść poza schematy i zachowało bogatą wyobraźnię – okazuje się, że jest to wskazane niemal w każdym zawodzie.
 • Poznasz metody rozwijające myślenie twórcze przy okazji zwiększając inteligencję swojego dziecka i “programując” na kreatywnego, pewnego siebie człowieka.
 • Dowiesz się co zrobić, aby kreatywności i wyobraźni dziecka nie zblokować.
 • Poznasz nasze doświadczenie w kontekście prezentowanej wiedzy, które zaowocowało niezwykle kreatywną, krytycznie i twórczo myślącą 7,5 latką i nadal owocuje maluchami idącymi w jej ślady.
 • Dowiesz się dlaczego warto zaangażować się w rozwój dziecka zanim pójdzie do szkoły. 
 • Pomożemy Ci zrozumieć rolę prawej półkuli mózgu w kontekście rozwoju kreatywnego myślenia.
 • Dowiesz się dlaczego pierwsze 9 lat życia jest kluczowe dla kreatywnego rozwoju dziecka i jakie znaczenie dla jego przyszłego rozwoju ma fakt z jakim potencjałem przyszło na świat: przeciętnym czy ponadprzeciętnym.
 • Pomożemy Ci wpleść działania wyzwalające kreatywność i twórcze myślenie w Twoją codzienność, nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu i uwolnimy Cię od wszelkiej presji.
 • Zaczniesz czerpać przyjemność ze wspólnego czasu z dzieckiem, nawet z aktywności, co do których nie sądziłaś, że jesteś w stanie się zaangażować – jednym słowek: odblokujesz się.
 • Dzięki wiedzy o tym, co hamuje rozwój kreatywności i wyobraźni u dzieci unikniesz wielu błędów.
 • Otrzymasz najlepsze rady, które Aga chciałaby otrzymać, gdy na świecie pojawiła się jej pierwsza córeczka!
 • Dostaniesz mocnego kopniaka motywacyjnego dowiadując się jak wiele, często nieoczywistych korzyści płynie z wychowania nakierowanego na kreatywność i wyobraźnię (choćby umiejętność uczenia się).
 • I wiele innych…

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Dorzucamy cenny bonus o wartości 100 zł! 

Dodatkowe nagranie wideo:

“Rozwój wyobraźni i kreatywności wg Makoto Shichidy”

O ile w podstawowych lekcjach kursowych czerpiemy z wiedzy z zachodniego świata, w lekcji bonusowej odkrywamy tajniki z azjatyckiej metody Shichidy. Tutaj znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie co do roli prawej półkuli mózgu, jeśli chodzi o pielęgnowanie i rozwój kreatywności i wyobraźni dziecka oraz zabawy inspirowane tą metodą nakierowane na rozwój tych obszarów. Uwaga – czerpiemy tutaj z innego źródła niż na szkoleniu “Trening prawopółkulowy dla dzieci”, więc znajdziesz tutaj nowości nawet jeśli to szkolenie za Tobą. Gwarantujemy, że wskazówki zawarte w tej lekcji idealnie uzupełnią treść podstawowych nagrań. Po przesłuchaniu lub obejrzeniu całości nie będziesz mieć żadnych wątpliwości co do tego jak działać ze swoim dzieckiem. 

DODATKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Kupując kurs nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli po zakupie stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie- daj nam znać, a oddamy Ci pieniądze. Wystarczy, że do nas napiszesz i przedstawisz sytuację. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy, jeśli masz być niezadowolona z treści kursu. Jednak jesteśmy przekonane, że wiedza tam zawarta będzie prawdziwym game-changerem dla wielu rodziców, dlatego całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!

>>> W jakiej formie dostanę to szkolenie?

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do logowania na specjalną platformę kursową i natychmiast będziesz mogła zacząć się uczyć, a następnie testować wszystko u siebie i swojego dziecka.

Wszystkie materiały są w formie wideo. Zero paplaniny. Same konkrety. Nagrania są krótkie (ok. 5- 10 min). Przystępne nawet dla najbardziej zabieganego i zajętego rodzica. Dostęp do kursu jest dożywotni!

Zaglądnij do  SPISU TREŚCI >>>

>>> Ile to kosztuje?

Wartość cennego bonusu, którego treści nie znajdziesz na polskim ani europejskim rynku wyceniamy na 100 zł , czyli więcej niż dziś oferujemy Ci za cały pakiet 22 nagrań. Wartość kursu szacujemy na 399zł.

Czyli za wszystko musiałabyś zapłacić 499 zł, a nie liczymy tutaj naszego bezcennego doświadczenia, tylko koszt kursów, przeczytanych pozycji książkowych i innych.

Jesteśmy przekonane, że dołączając do naszej społeczności zaangażowanych i świadomych rodziców od razu będziesz mieć poczucie, że ta wiedza to jest coś czego szukałaś w gąszczu informacji o rozwoju i edukacji małych dzieci.

To kurs dla każdego rodzica, który chce wychować nieszablonowo i krytycznie myślące, pewne siebie dziecko…Oczywiście, jeśli zależy mu na rozwoju swojego dziecka… A naszą misją jest dotarcie do jak największej grupy rodziców…

Dlatego wybrałyśmy cenę, na którą stać wszystkich. A jeśli Cię nie stać, to tym bardziej potrzebujesz tych informacji, żeby nie tracić pieniędzy gdzie indziej.

Teraz za kurs zapłacisz tylko 139zł!

Cena jest tak niska, ponieważ ten kurs jest częścią większej strategii promowania wczesnego wspierania rozwoju dziecka i rozwijania świadomości u rodziców. To taka próbka dla Ciebie w promocyjnej cenie, która przyniesie zaskakujące efekty!

PODSUMOWUJĄC:

Zdobycie tej wiedzy zajęło nam ponad 8 lat a jej kompilacja i zebranie w jednym miejscu w postaci kursu to miesiące odświeżania notatek, tworzenia prezentacji, nagrań…

Aga jest z zawodu nauczycielem, ale wspieranie rozwoju dziecka w domu to zupełnie inna bajka. Musiała się wyzbyć wszelkich zawodowych przekonań i nawyków oraz odejść od szkolnych metod. Musiała się też odblokować, bo od wielu rzeczy po prostu trzymała się na odległość zakładając, że “się do tego nie nadaje.” Jednak większość rodziców nawet jeśli zawodowo nie jest związanych z edukacją, też musi nauczyć się po prostu zaufać dziecku i odejść od szkolnego podejścia, wyjść poza schematy.

Ucząc się podążania za dzieckiem Aga testowała różne możliwości mając w głowie słowa Alberta Einsteina “Wykształcenie jest tym, co pozostaje, gdy zapomni się o tym, czego nauczono się w szkole.” Zgłębiała wiedzę dotyczącą naturalnego i harmonijnego, a przede wszystkim jak najbardziej wszechstronnego rozwoju dzieci.

Wymieniała się doświadczeniami z innymi, często bardziej doświadczonymi rodzicami, proponowała swoim córkom różne aktywności i obserwowała je. Od kilku lat sytuacja się zmieniła: do Agi dołączyła Martyna i tak powstała Akademia DoMam! Co dwie głowy to nie jedna. Poza tym Martyna to kreatywna i twórcza dusza. Nasza wiedza i doświadczenie cały czas się poszerzają.

Oczywiście zachęcamy Cię do codziennej edukacji i eksperymentowania. Jednak możesz zaoszczędzić sobie kilka lat poszukiwania najlepszych rozwiązań i rozwijać potencjał swojego dziecka jak należy już od zaraz! Jedna przeczytana książka na temat kreatywności nie wystarczy.

Czas jest bezcenny, czasu nie można kupić. Możesz za to kupić wiedzę i nasze doświadczenie. 

Przy okazji zaoszczędzisz nie inwestując w książki czy kursy, które się nie sprawdzą (często tylko dlatego, że nigdy nie znajdziesz czasu, żeby je przeczytać lub przerobić, a czasem, bo po prostu jedna książka w danym temacie niekoniecznie może się przełożyć na to, że zaczniesz działać).

Z naszymi tematycznymi lekcjami ze skondensowaną wiedzą od A do Z na pewno będziesz mieć motywację, żeby codziennie czegoś wysłuchać i zrobić krok do przodu. Nawet jeśli nie narzekasz na nadmiar czasu, bez większego nakładu pracy wpleciesz coś w Wasze codzienne życie. Twoje dziecko będzie miało niesamowite wspomnienia z dzieciństwa, a Ty na zawsze pozostaniesz w jego życiu kimś ważnym! Bo nie… za x lat nie będzie pamiętało drogich zabawek. 

Będzie pamiętało jak z nim spędzałaś czas!

ODBIERZ KURS
„Jak wspierać rozwój dziecięcej kreatywności i wyobraźni”

Wartość kursu: 499 zł

Cena dziś: 139 zł*

*najniższa cena kursu z ostatnich 30 dni to 99zł

Scroll to Top