cropped-logo.png

Akademia DoMam - kursy i szkolenia dla zaangażowanych rodziców!

"Możesz wpłynąć na to, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, inteligentne, kreatywne i niezależnie myślące... także jako dorosły."

To jak bawisz się ze swoim dzieckiem, jak je wychowujesz ma realny wpływ na strukturę jego mózgu!

Tu liczy się wszystko: zarówno emocje, żywienie, rozwój fizyczny, jak i treści edukacyjne.

Nie czekaj na szkołę! Fundament, na którym później bazuje dziecko w wielu obszarach, tworzy się od urodzenia do ok. 6 roku życia.

CZEKA NA CIEBIE multum wskazówek i inspiracji z różnych źródeł ABYŚ MOGŁA/ MÓGŁ wspierać rozwój swojego dziecka w ważnych obszarach i zaspokajać jego kluczowe potrzeby. 

Dzięki świadomości dlaczego i jak zaspokoić trzy kluczowe potrzeby każdego dziecka będziesz miał/a pewność co do określenia priorytetów. Nigdy nie wpadniesz w pułapkę mitów i schematów. 

Wielokierunkowe wspieranie rozwoju Twojego dziecka wplecione na luzie, bez spiny i z radością w Waszą codzienną rutynę, przełoży się na wspaniale spędzony z nim czas. Zapewnisz mu piękne wspomnienia z dzieciństwa oraz będziesz mieć pewność, że dałaś swojemu dziecku solidne podstawy pod dalszy, już niezależny od Ciebie rozwój.

Tego nie będzie dało się zatrzymać! Twoje dziecko wyrośnie na szczęśliwego, inteligentnego i niezależnie myślącego człowieka, który szybko się uczy. Wystarczy, że zgłębisz tajniki tego, jak utrzymać jego wrodzone zdolności i jak je dalej rozwijać oraz jakich podejść w wychowaniu i zabawie unikać.

Być może do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy z tego, co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka. Brak wiedzy, czasu, wsparcia w działaniu to najczęstsze argumenty rodziców. Może jeden z nich jest Twój? 

Jeśli jeszcze nie zaangażowałaś się bardziej niż przeciętnie w rozwój swojego dziecka, a Twój maluch ma teraz 0-6 lat, to masz szansę to zmienić. A jeśli jesteś w ciąży to nawet lepiej- możesz się przygotować i zacząć działać od samego początku. 

Nigdy nie wiesz czy angażując się w takim stopniu jak robi to większość rodziców i zostawiając rozwój swojego dziecka w 100% losowi, placówkom (żłobkowi, przedszkolu, szkole…) i innym ludziom, nie przyjdzie Ci mierzyć się w przyszłości z trudnościami Twojego dziecka z nauką czytania, matematyki czy języków, a także z zapamiętywaniem treści.

Twoje działanie, nawet w minimalnym zakresie w zaciszu domowym w pierwszych latach życia dziecka, sprawi, że Twój maluch będzie:

 • szczęśliwy,
 • inteligentny,
 • kreatywny,
 • niezależnie myślący,
 • twórczy,
 • ciekawy świata 
 • chętnie i skutecznie szukający nowych rozwiązań,
 • empatyczny,
 • pewny siebie 
 • mający wysokie poczucie własnej wartości

To naprawdę mocna baza, nie sądzisz?

 Zaskoczy Cię jak niewielki nakład czasu wystarczy, żeby osiągnąć sukces wychowawczy, edukacyjny i maksimum satysfakcji z rodzicielstwa!

Gwarantujemy, że z Akademią DoMam wspieranie Twojego dziecka w naturalnym rozwoju w duchu rodzicielstwa bliskości, będzie czystą przyjemnością niezależnie od tego, z którego miejsca zaczynasz. Otrzymasz wsparcie, kompilację tematycznej wiedzy od A do Z z różnych źródeł oraz doświadczenia wielu rodziców w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Pokażemy też jak się zorganizować, zwłaszcza, gdy jesteś pracującym rodzicem. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Angażując się bardziej niż przeciętnie dasz swojemu dziecku bezcenne wspomnienia z dzieciństwa i szansę na optymalny rozwój w wielu obszarach m.in. w sferze matematycznej, językowej, czytelniczej, kreatywnej… pozostając na zawsze kimś ważnym w jego życiu!

Cześć, tu współautorki inicjatywy Akademia DoMam: Agnieszka Basta i Martyna Gąsior. Jesteśmy mamami zaangażowanymi w rozwój swoich dzieci. Aga ma dwie córeczki, a Martyna córeczkę i synka.

Wiemy, że dla niektórych to ważne, więc dodamy, że Aga oprócz bycia przede wszystkim mamą, z wykształcenia jest anglistą. Ukończyła sporo kursów w Polsce i za granicą w różnych krajach europejskich w tematyce nauki języków, ogólnie rozumianej edukacji, a już pozazawodowo cały czas zgłębia wiedzę dotyczącą wychowania dzieci, ich żywienia i zapewnienia im optymalnego startu w dorosłość.

Obie mamy na swoim koncie mnóstwo przeczytanych książek oraz ukończonych kursów, dotyczących rozwoju małych dzieci. Nieustannie się dokształcamy!

AGA: Jestem z zawodu nauczycielem języka angielskiego, który musiał się nieco odszkolnić, inaczej spojrzeć na edukację i wyjść sporo poza nią.. Oprócz ukończenia studiów w Polsce, odbyłam 13 szkoleń zagranicznych w wielu krajach europejskich oraz niezliczone szkolenia online zarówno w języku polskim i angielskim. Były to szkolenia w zakresie edukacji językowej i ogólnie wczesnego wspomagania rozwoju małych dzieci, rozwoju ich mózgu, a ostatnio również w tematach ciążowych i okołoporodowych. Do tego dochodzi masa przeczytanych do tej pory książek oraz ciągłe zdobywanie nowej wiedzy z innych źródeł.

Wielokrotnie byłam zapraszana jako ekspertka oraz konsultantka do projektów związanych z dziećmi i językami obcymi. Brałam udział w wielu wywiadach, w których dzieliłam się swoim doświadczeniem, jak również sama zapraszałam do wywiadów innych, od których czerpałam wiedzę i doświadczenie.

Przede wszystkim jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek 3,5-latki i 7,5-latki. Nie uważam, że mam jakieś super talenty językowe, ale dzieci wydobyły ze mnie niesamowity potencjał, który ma każdy z nas. Wychowuję moje córki wielojęzycznie, podstawą jest język angielski. Z pierwszą córką odświeżyłam po 10 latach język włoski i krok po kroczku zaczęłam w tym języku mówić i otaczać nim moją córeczkę (na początku tylko 5 minut dziennie). Zaczęłyśmy też razem, zupełnie od zera bawić się hiszpańskim i niemieckim. Od ponad roku przewija się francuski – również od zera. 

Każdy język jest wspierany programem przyjaznej nauki czytania opartym na czytaniu globalnym metodą Domana. Dbam o rozwój zdolności matematycznych i przekazywanie maluchom wiedzy o świecie, a także wspieram rozwój ich kreatywności, wyobraźni, niezależnego myślenia i pewności siebie. Dodatkowo dbam o rozwój fizyczny dziewczynek, o ich dietę, kontakt z naturą, jak również wypracowałam sobie odpowiednie podejście do tematu ekranów. 

MARTYNA: Z Agą połączyła nas pasja do wczesnej edukacji. W przeciwieństwie do niej nie jestem nauczycielem i nie mam zawodowo z edukacją nic wspólnego. Z zawodu jestem fizjoterapeutką i zielarką, jednak przede wszystkim jestem mamą wspaniałego chłopca i dziewczynki, 4 letniego Ignasia i 11-miesięcznej Gai. Od kiedy Ignaś pojawił się na świecie, wczesna edukacja pochłonęła mnie całkowicie. Jestem zafascynowana rozwojem małych dzieci, tym jak bezwysiłkowo, z radością i niesamowitą ciekawością chłoną wiedzę i zdobywają przeróżne umiejętności- oczywiście, jeśli stworzymy im do tego odpowiednie warunki. Ten temat jest obecnie moją największą pasją, cały czas szkolę się z zakresu wczesnej edukacji i nauki przez zabawę. 

Byłam też świadoma od początku wielu innych kwestii ważnych dla rozwoju dziecka, bo tu nie chodzi tylko o wspieranie rozwoju mózgu i zwiększanie inteligencji. Języka angielskiego, z którym wychowuję swoje dzieci w dwujęzyczności zamierzonej uczyłam się przez wiele lat w szkole, ale zawsze bałam się w tym języku komunikować. Po 10 latach odświeżyłam go mówiąc na co dzień do Ignasia i teraz po ponad 3 latach mam w nim taką płynność jakiej nigdy wcześniej nie osiągnęłam.Od czasu kiedy pojawiła się moja córeczka osłuchuję też oboje z językiem francuskim. 

Wszystkie języki są wspierane kartami w programie czytania metodą Domana. Wspieram również rozwój zdolności matematycznych moich dzieci, przekazuję Ignasiowi wiedzę o świecie w przystępnej formie oraz podobnie jak Aga ja również dbam u swoich dzieci o właściwe żywienie, rozwój fizyczny i wiele innych aspektów, o których mówimy na szkoleniach i kursach w Akademii DoMam. 

Obie jesteśmy pasjonatkami świadomego rodzicielstwa i wspierania rozwoju małych dzieci na wielu płaszczyznach. Chcemy dzielić się swoją wiedzą z jak największą liczbą zaangażowanych rodziców, w związku z czym mamy dzisiaj dla Ciebie propozycję!

W ciągu 3 dni od obejrzenia webinaru możesz odebrać dostęp do wszystkich kursów i szkoleń online na platformie Akademii DoMam w niesamowicie korzystnym pakiecie z cennymi bonusami.

REALNA WARTOŚĆ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, KTÓRE ZNAJDZIESZ W AKADEMII DOMAM TO ………..ZŁ 

(to suma wartości wszystkich szkoleń, kursów oraz cennych bonusów)

DOŁĄCZ JUŻ DZISIAJ DO AKADEMII DOMAM I KORZYSTAJ Z BOGACTWA WIEDZY I DOŚWIADCZENIA JUŻ OD 347ZŁ*  

*Możliwość dołączenia do Akademii w prezentowanych cenach jedynie przez 3 dni od webinaru. Po 3 dniach nie zobaczysz już takiej oferty promocyjnej.

Możesz zapłacić o ………zł mniej, niż musiałabyś wydać zbierając tę wiedzę na własną rękę.

Już dziś możesz stać się częścią społeczności rodziców, którzy wzięli rozwój swoich dzieci w swoje ręce

Sądzimy, że takiego rodzica jak Ty, któremu zależy na rozwoju swojego dziecka (a skoro tu dotarłaś to zapewne takim rodzicem jesteś), zainteresuje nasze ponad 8-letnie doświadczenie 2 mam z 4 dzieci oraz cenna wiedza, którą gromadziłyśmy przez lata. Cały czas się dokształcamy.

Jesteśmy przekonane, że dołączając do naszej społeczności zaangażowanych i świadomych rodziców od razu będziesz mieć poczucie, że ta wiedza to jest coś czego szukałaś w gąszczu informacji o rozwoju i edukacji małych dzieci.

 Już teraz zobacz Spis kursów i szkoleń Akademii DoMam, aby zobaczyć ile cennej, tematycznej  wiedzy od A do Z otrzymasz. 

AKADEMIA DOMAM JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • chciałabyś wesprzeć rozwój swojego dziecka i nie wiesz od czego zacząć
 • jesteś rodzicem dziecka 0-6 lat
 • chcesz wychować dziecko, które zawsze ma multum pomysłów i żadna porażka nie zniechęca je na dłużej, bo zawsze w zanadrzu ma kolejne rozwiązanie
 • wczesna edukacja jest dla Ciebie nowym tematem albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie
 • chcesz rozwinąć pełnię potencjału swojego dziecka oraz jego wrodzone zdolności
 • chcesz zaspokoić wszystkie potrzeby rozwojowe Twojego dziecka
 • nie chcesz stracić pieniędzy na publikacje, które się nie sprawdzą
 • potrzebujesz kompilacji wiedzy z różnych źródeł w jednym miejscu
 • chcesz, żeby wspieranie rozwoju Twojego dziecka w wielu obszarach było przyjemnym dodatkiem do waszego życia, a nie dodatkowym obciążeniem
 • chcesz zapewnić dziecku wystarczająco stymulujące i zróżnicowane środowisko do rozwoju

Jeśli myślisz, że wystarczy postawić na jakąś metodę rozwoju intelektualnego dziecka, zaangażować się w nią, a to zdziała cuda… to się mylisz! Niestety to nie wystarczy, a wręcz może zaszkodzić… 

Znamy wielu rodziców, którzy tak się zafiksowali, że tylko odmierzają czas minutnikiem od jednej sesji do drugiej, choćby z kartami do czytania, jednak zupełnie nie zaspokajają kluczowych potrzeb dziecka. Jest presja, brak luzu, a tu zupełnie nie o to chodzi… 

Jeśli chcesz wiedzieć co się najbardziej liczy we wczesnej edukacji maluchów oraz jak działać, aby Twoje dziecko było nie tylko zdolne i inteligentne, ale też szczęśliwe – dołącz do Akademii DoMam!

CO DOKŁADNIE CZEKA NA CIEBIE W AKADEMII DOMAM?

 • Przepis krok po kroku jak wzbogacić wasze codzienne życie o aktywności wspierające inteligencję i rozwój pamięci Twojego dziecka. Z całej gamy proponowanych działań na pewno wybierzesz sporo takich, które pasują do Twojego dziecka i do Waszej aktualnej sytuacji życiowej. 
 • Uświadomimy Ci, że wszelkie programy intelektualne to tylko wisienka na torcie. Dzięki nagraniom szkoleniowym zrozumiesz czym jest tort.
 • Poznasz proste i łatwe do wdrożenia wskazówki, nawet przy małych możliwościach czasowych.
 • Dowiesz się jak możesz urozmaicić wychowanie swojego dziecka, aby umiało wyjść poza schematy i zachowało bogatą wyobraźnię – jest to wskazane niemal w każdym zawodzie.
 • Dowiesz się jak funkcjonuje mózg dziecka, jakie niesamowite zdolności mają małe dzieci oraz jak je wydobyć i zachować.
 • Poznasz metody rozwijające dziecko w różnych obszarach sprawdzone przez rodziców w Polsce i na świecie oraz właściwe podejście do tematu wspierania rozwoju dziecka. 
 • Wychowasz swoje dziecko zgodnie z naturą przy okazji zwiększając jego inteligencję i “programując” na szczęśliwego, kreatywnego i pewnego siebie człowieka.
 • Dowiesz się co zrobić, aby wzmocnić Wasze relacje.
 • Zrozumiesz w pełni dlaczego warto zaangażować się w rozwój dziecka zanim pójdzie do szkoły. 
 • Poznasz najdrobniejsze szczegóły dotyczące metod i podejść, z których korzystałyśmy, a które zaowocowały czytającą w wieku 3,5 roku Mają oraz zaczynającą czytać w wieku 1,5 roku Anitką. 
 • Pomożemy Ci zrozumieć rolę prawej półkuli mózgu w kontekście rozwoju kreatywnego myślenia, radzenia sobie z emocjami i ogólnie rozumianej wczesnej edukacji
 • Dowiesz się dlaczego pierwsze 6 lat życia jest kluczowe dla rozwoju dziecka i jakie znaczenie dla jego przyszłego rozwoju ma fakt z jakim potencjałem przyszło na świat: przeciętnym czy ponadprzeciętnym. Zrozumiesz też o co z tym wiekiem chodzi, bo… niekoniecznie jest on zbieżny z kalendarzowym.
 • Pomożemy Ci wpleść działania wspierające optymalny rozwój Twojego dziecka w waszą codzienność, nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu i uwolnimy Cię od wszelkiej presji.
 • Zaczniesz czerpać przyjemność ze wspólnego czasu z dzieckiem, nawet z aktywności, co do których nie sądziłaś, że jesteś w stanie się zaangażować – jednym słowem: odblokujesz się.
 • Dzięki wiedzy o tym, co hamuje albo nawet blokuje rozwój dzieci w różnych obszarach, unikniesz wielu błędów.
 • Otrzymasz najlepsze rady, które Aga chciałaby otrzymać, gdy na świecie pojawiła się jej pierwsza córeczka!
 • Dostaniesz mocnego kopniaka motywacyjnego dowiadując się jak niewiele trzeba, żeby optymalnie wykorzystać i rozwinąć potencjał dziecka.

NIE ZAPOMNIJ O CENNYCH BONUSACH W PAKIECIE VIP !

Jeśli kupisz dostęp VIP do końca dnia do 23:59 dodatkowo otrzymasz:

Dodatkowe wideokonsultacje 1 na 1 z jedną z nas lub z naszą dwójką – 60 minut.

DODATKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Kupując dostęp do Akademii DoMam nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli po zakupie stwierdzisz, że treści Akademii DoMam  jednak nie są dla Ciebie- daj nam znać, a oddamy Ci pieniądze.

Wystarczy, że do nas napiszesz w ciągu 14 dni od zakupu i przedstawisz sytuację. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy, jeśli masz być niezadowolona z naszych szkoleń i kursów.

Jednak jesteśmy przekonane, że wiedza tam zawarta jest prawdziwym game-changerem dla wielu rodziców, dlatego całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!

>>> W jakiej formie dostanę to szkolenie?

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do logowania na specjalną platformę kursową i natychmiast będziesz mogła zacząć się uczyć, a następnie testować wszystko u siebie i swojego dziecka.

Wszystkie materiały są w formie wideo. Zero paplaniny. Same konkrety. Nagrania są krótkie (ok. 5- 10 min). Przystępne nawet dla najbardziej zabieganego i zajętego rodzica. Dostęp do kursu jest dożywotni!

Zaglądnij do  SPISU TREŚCI >>>

>>> Ile to kosztuje?

Wartość cennego bonusu, którego treści nie znajdziesz na polskim ani europejskim rynku wyceniamy na 100 zł , czyli więcej niż dziś oferujemy Ci za cały pakiet 22 nagrań. Wartość kursu szacujemy na 399zł.

Czyli za wszystko musiałabyś zapłacić 499 zł, a nie liczymy tutaj naszego bezcennego doświadczenia, tylko koszt kursów, przeczytanych pozycji książkowych i innych.

Jesteśmy przekonane, że dołączając do naszej społeczności zaangażowanych i świadomych rodziców od razu będziesz mieć poczucie, że ta wiedza to jest coś czego szukałaś w gąszczu informacji o rozwoju i edukacji małych dzieci.

To kurs dla każdego rodzica, który chce wychować nieszablonowo i krytycznie myślące, pewne siebie dziecko…Oczywiście, jeśli zależy mu na rozwoju swojego dziecka… A naszą misją jest dotarcie do jak największej grupy rodziców…

Dlatego wybrałyśmy cenę, na którą stać wszystkich. A jeśli Cię nie stać, to tym bardziej potrzebujesz tych informacji, żeby nie tracić pieniędzy gdzie indziej.

Teraz za kurs zapłacisz tylko 99zł!*

Cena jest tak niska, ponieważ ten kurs jest częścią większej strategii promowania wczesnego wspierania rozwoju dziecka i rozwijania świadomości u rodziców. To taka próbka dla Ciebie w promocyjnej cenie, która przyniesie zaskakujące efekty!

*cena kursu w przedsprzedaży do 7 stycznia 2024r. Po dniu premiery cena podniesie się do regularnej, tj. 139zł

PODSUMOWUJĄC:

Zdobycie tej wiedzy zajęło nam ponad 8 lat a jej kompilacja i zebranie w jednym miejscu w postaci kursu to miesiące odświeżania notatek, tworzenia prezentacji, nagrań…

Aga jest z zawodu nauczycielem, ale wspieranie rozwoju dziecka w domu to zupełnie inna bajka. Musiała się wyzbyć wszelkich zawodowych przekonań i nawyków oraz odejść od szkolnych metod. Musiała się też odblokować, bo od wielu rzeczy po prostu trzymała się na odległość zakładając, że “się do tego nie nadaje.” Jednak większość rodziców nawet jeśli zawodowo nie jest związanych z edukacją, też musi nauczyć się po prostu zaufać dziecku i odejść od szkolnego podejścia, wyjść poza schematy.

Ucząc się podążania za dzieckiem Aga testowała różne możliwości mając w głowie słowa Alberta Einsteina “Wykształcenie jest tym, co pozostaje, gdy zapomni się o tym, czego nauczono się w szkole.” Zgłębiała wiedzę dotyczącą naturalnego i harmonijnego, a przede wszystkim jak najbardziej wszechstronnego rozwoju dzieci.

Wymieniała się doświadczeniami z innymi, często bardziej doświadczonymi rodzicami, proponowała swoim córkom różne aktywności i obserwowała je. Od kilku lat sytuacja się zmieniła: do Agi dołączyła Martyna i tak powstała Akademia DoMam! Co dwie głowy to nie jedna. Poza tym Martyna to kreatywna i twórcza dusza. Nasza wiedza i doświadczenie cały czas się poszerzają.

Oczywiście zachęcamy Cię do codziennej edukacji i eksperymentowania. Jednak możesz zaoszczędzić sobie kilka lat poszukiwania najlepszych rozwiązań i rozwijać potencjał swojego dziecka jak należy już od zaraz! Jedna przeczytana książka na temat kreatywności nie wystarczy.

Czas jest bezcenny, czasu nie można kupić. Możesz za to kupić wiedzę i nasze doświadczenie. 

Przy okazji zaoszczędzisz nie inwestując w książki czy kursy, które się nie sprawdzą (często tylko dlatego, że nigdy nie znajdziesz czasu, żeby je przeczytać lub przerobić, a czasem, bo po prostu jedna książka w danym temacie niekoniecznie może się przełożyć na to, że zaczniesz działać).

Z naszymi tematycznymi lekcjami ze skondensowaną wiedzą od A do Z na pewno będziesz mieć motywację, żeby codziennie czegoś wysłuchać i zrobić krok do przodu. Nawet jeśli nie narzekasz na nadmiar czasu, bez większego nakładu pracy wpleciesz coś w Wasze codzienne życie. Twoje dziecko będzie miało niesamowite wspomnienia z dzieciństwa, a Ty na zawsze pozostaniesz w jego życiu kimś ważnym! Bo nie… za x lat nie będzie pamiętało drogich zabawek. 

Będzie pamiętało jak z nim spędzałaś czas!

ODBIERZ KURS
„Jak wspierać rozwój dziecięcej kreatywności i wyobraźni”

Wartość kursu: 499 zł

Cena dziś: 99 zł*

*cena kursu w przedsprzedaży do 7 stycznia 2024rPo dniu premiery cena podniesie się do regularnej, tj. 139zł

Scroll to Top